Spolupracujeme s

KP clinic

www.kpclinic.cz

Tým akreditovaných profesionálů z KP clinic v Praze se zaměřuje na prevenci a péči o zdraví vás i vašich dětí. K lidskému zdraví přistupují celostně (zdravotní stav zkoumají mimo jiné z hlediska psychosomatiky) a napravují ho pak přírodní cestou.

Harmony klub podolí

www.harmonypodoli.cz

Odstraňte svůj stres a napětí v Relaxačním a odpočinkovém centru Harmony Podolí, kde jsou pro Vás připravené privátní vířivky s novou technologií trysek. Ponořte se do teplé vody, zavřete na chvíli oči a odpočívejte, rozjímejte, relaxujte. Jedině tak vyzrajete nad stresem a jeho následky na vašem organismu.

Body academy

www.bodyacademy.cz

V rámci výživy, stravy a správného pohybu odkazuji své klienty do fitcentra Body Academy. Právě s nimi mám osobně dobré zkušenosti. Můžete přijít vyzkoušet H.E.A.T., speeding, tabata, kruhový trénink, work it hard lekce, jógu, cvičení pro zdravá záda nebo individuální trénink.

 

DENZA

www.denza.cz

Firma šířící produkty  AVE NATURA, s.r.o. jehož všechny výrobky pochází ze Slovenska. Nyní  Elixír je převratná technologie s označením AVE Active- testovaný postup využívající poznatky kvantové fyziky na molekulární úrovni. Díky tomuto postupu se získá z rostlin až o 300 % více účinných látek.