Spolupracujeme s

Hydrogen Club

www.hydrogen.club

Hydrogen Club sdružuje lékaře a zkušené profesionály, kteří chtějí a ví, jak lidem pomoci ke zdraví a štěstí. Čerpají zkušenosti západní i východní medicíny, využívají znalostí psychosomatiky, sportu, buněčné výživy, akupunktury, obezitologie, fyzioterapie a dalších směrů.

Lymfix

www.lymfix.cz

Paní doktorka Vlčková se svým týmem napravuje poruchy pohybového aparátu, léčí otoky a pomáhá vám zbavit se obezity. V ordinaci provádí klasické, reflexní a lymfatické masáže, akupunkturu, baňkování, moxování, aplikuje kinezio a lymfotejpy, a kolagenové injekce.

KP clinic

www.kpclinic.cz

Tým akreditovaných profesionálů z KP clinic v Praze se zaměřuje na prevenci a péči o zdraví vás i vašich dětí. K lidskému zdraví přistupují celostně (zdravotní stav zkoumají mimo jiné z hlediska psychosomatiky) a napravují ho pak přírodní cestou.

Body academy

www.bodyacademy.cz

V příjemném fitcentru plném vřelých a profesionálních lidí pravidelně pořádáme meditace. Vy si sem, krom našich meditací, můžete přijít vyzkoušet H.E.A.T., speeding, tabata, kruhový trénink, work it hard lekce, jógu, cvičení pro zdravá záda nebo individuální trénink.