Detoxikace

Pročištěním ozdravíte svůj organismus

Únava, pálení žáhy, plynatost, zácpa, průjem, podrážděnost, nervozita, bolesti hlavy, zažívací problémy, … to jsou jen některé symptomy, které svědčí o tom, že se vaše tělo potřebuje zbavit toxinů a nežádoucích nánosů.

Po detoxikaci se budete cítit
zdravější i energičtější

Kdy se do detoxikace pustit? Je to krok číslo jedna. Měli byste s ní začít ještě předtím, než se pustíte do správné výživy. Bez pročištění, zbavení se nánosů těžkých kovů a toxinů, by ani vaše tělo nebylo schopné nové živiny přijmout.

Stejně jako když ucpaný odpad v koupelně zbavujete pravidelně nečistot, pomáhá detoxikace vašemu tělu zbavit se všeho, co pro svůj správný chod nepotřebujete.

Do detoxikace raději jen bezpečně a s odborníkem

Vlivem stresových hormonů se mohou i během procesu čištění toxiny ve větší míře ozývat a způsobovat zdravotní komplikace. Proto je lepší podstoupit kontrolovanou detoxikaci v péči certifikovaného odborníka.

Pracujeme také s molekulárním vodíkem

Recowery with HydroFX je jedinečný doplněk stravy, který vytváří molekulární vodík přímo ve vašem těle. Účinně vám tak pomáhá s odkyselením organizmu, posílením imunity, s redukcí nadváhy i s vyřešením řady onemocnění. Chcete vědět více? Zeptejte se Elen.

Studie dokazují, že molekulární vodík má pozitivní vliv na:

  • posílení imunity,
  • odkyselení organizmu,
  • metabolický syndrom a obezitu,
  • řadu nemocí (např.: Diabetes, alergie, roztroušená skleróza, hyper i hypotenzi, Alzheimerovu chorobu, onkologická onemocnění, …)

Začněte správnou detoxikaci svého těla
řešit se zkušeným profesionálem.

Objednejte se na

vstupní konzultaci s Elen Malou

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.